Additional information
| UPC | 090255200225 |
|---|---|
| Manufacturer | Hornady |
| Bullet Caliber | 9mm |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Grains | 124 |
| Length | 4.1500 |
| Model | XTP |
| Product Type | XTP |
| Quantity | 100 |
| Shipping Weight | 1.8125 |
| Units per Box | 100 |



Hornady 9mm Cal (.355 Dia) Reloading Bullets H35571 124 Grain XTP Hollow Point 100 Pieces
5 in stock
| UPC | 090255200225 |
|---|---|
| Manufacturer | Hornady |
| Bullet Caliber | 9mm |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Grains | 124 |
| Length | 4.1500 |
| Model | XTP |
| Product Type | XTP |
| Quantity | 100 |
| Shipping Weight | 1.8125 |
| Units per Box | 100 |

Reviews
There are no reviews yet.