Additional information
| UPC | 090255224115 |
|---|---|
| Manufacturer | Hornady |
| Bullet Caliber | 6mm |
| Caliber/Gauge | 6mm |
| Grains | 58 |
| Length | 2.7500 |
| Quantity | 100 |
| Shipping Weight | 0.8625 |



Hornady 6mm (243 Dia) Reloading Bullets 22411 58 Grain V-MAX 100 per Pieces
2 in stock
| UPC | 090255224115 |
|---|---|
| Manufacturer | Hornady |
| Bullet Caliber | 6mm |
| Caliber/Gauge | 6mm |
| Grains | 58 |
| Length | 2.7500 |
| Quantity | 100 |
| Shipping Weight | 0.8625 |

Reviews
There are no reviews yet.