Additional information
| UPC | 092763081105 |
|---|---|
| Manufacturer | Sierra |
| Bullet Caliber | 9mm |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Grains | 115 |
| Length | 3.5000 |
| Quantity | 100 |
| Shipping Weight | 1.6875 |



Sierra 9mm (.355 Dia) Reloading Bullets Sports Master SRAA8110 115 Grain Jacketed Hollow Point 100 Pieces
4 in stock
| UPC | 092763081105 |
|---|---|
| Manufacturer | Sierra |
| Bullet Caliber | 9mm |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Grains | 115 |
| Length | 3.5000 |
| Quantity | 100 |
| Shipping Weight | 1.6875 |

Reviews
There are no reviews yet.