Additional information
| UPC | 090255235500 |
|---|---|
| Manufacturer | Hornady |
| Bullet Caliber | 9mm |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Grains | 90 |
| Length | 4.1500 |
| Quantity | 100 |
| Shipping Weight | 1.3438 |



Hornady 9mm Cal (.355 Dia) Reloading Bullets H35500 90 Grain XTP Hollow Point 100 Pieces
2 in stock
| UPC | 090255235500 |
|---|---|
| Manufacturer | Hornady |
| Bullet Caliber | 9mm |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Grains | 90 |
| Length | 4.1500 |
| Quantity | 100 |
| Shipping Weight | 1.3438 |

Reviews
There are no reviews yet.