Additional information
| UPC | 092763015070 |
|---|---|
| Manufacturer | Sierra |
| Bullet Caliber | 6mm |
| Caliber/Gauge | 6mm |
| Grains | 70 |
| Length | 3.0500 |
| Quantity | 100 |
| Shipping Weight | 1.05 |



Sierra 6mm (.243 Dia) Reloading Bullets Blitzking SRAA1507 70 Grain Ballistic Tip 100 Pieces
5 in stock
| UPC | 092763015070 |
|---|---|
| Manufacturer | Sierra |
| Bullet Caliber | 6mm |
| Caliber/Gauge | 6mm |
| Grains | 70 |
| Length | 3.0500 |
| Quantity | 100 |
| Shipping Weight | 1.05 |

Reviews
There are no reviews yet.