Additional information
| UPC | 092763015407 |
|---|---|
| Manufacturer | Sierra |
| Bullet Caliber | 6mm |
| Caliber/Gauge | 6mm |
| Grains | 100 |
| Length | 3.6000 |
| Quantity | 100 |
| Shipping Weight | 1.4688 |



Sierra 6mm (.243 Dia) Reloading Bullets Pro Hunter SRAA1540 100 Grain Flat Base Spitzer Soft Point 100 Pieces
4 in stock
| UPC | 092763015407 |
|---|---|
| Manufacturer | Sierra |
| Bullet Caliber | 6mm |
| Caliber/Gauge | 6mm |
| Grains | 100 |
| Length | 3.6000 |
| Quantity | 100 |
| Shipping Weight | 1.4688 |

Reviews
There are no reviews yet.